Epila Sprey

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
epila sprey banner
epila sprey fiyatları
Epila Tüy Dökücü Sprey - Tüy Dökücü - Epila Sprey Yorumları

Epila Sprey Hakkında Yorumlar

Kadınlar ve erkekler hayatları boyunca istenmeyen tüylerden dolayı çoğu kez rahatsız olabilmektedir. Bu anlamda uyguladıkları doğru yöntemler ve tüy dökücü spreyler sayesinde rahat bir yaşam sürebilmektedir. Günümüzde şu sıralar oldukça bahsi geçen Epila Spreyler de kullanım alanı ve tercih edilebilirliği bakımından ilk sıralarda yer alabiliyor. Epila sprey hakkında yorumlar gündemde yerini almaya devam ediyor. İyi ya da kötü yapılan her yorum tüketiciler tarafından merakla okunmakta ve ürünün kalitesi hakkında fikirler oluşturabilmektedir. İnsanların bu yorumlarla yola çıkarak tüy dökücü sprey tercihi yapmaları ne şekilde doğru kabul edilebilir sorusu da herkes tarafından farklı yanıtlanmakta.

epila-sprey-kullananlarİstenmeyen tüylerden kurtulmak gibi bir derdi olmayan insanlar, çevresi tarafından çoğu kez bakımsız olarak adlandırılabilir. Bu anlamda ürünleri satın almadan önce ürün hakkında yapılan tüm yorumlar da takip edilmelidir. Epila Sprey hakkında en fazla yapılan yorumlar arasında; ürünün kokusuz olmadığı ve ciltte kızarıklıklara sebep olduğu söylenmektedir. Bunun yanında kaşınmalara da sebep olduğu ve kesinlikle tavsiye edilmemesi gerektiği de savunulmaktadır. Ayrıca kullanıcıların ilgili firmanın müşteri hizmetlerine ulaşamam gibi sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını da görüyoruz. Kullanıldığı bölgeyi tahriş eden özelliğinin de bulunduğunu belirten tüketiciler memnun kalmadıklarının altını ısrarla çizmeye devam ediyor. Vücutlarının yara içerisinde kaldığını belirten tüketiciler kendi yöntemleriyle sırt bölgelerinde oluşan kızarıklıkları geçirdiğini söylüyor ve aynı zamanda kaşınmalar için de tıbbi müdahaleler yapılması gerektiğini savunuyor. Spreylerin istenmeyen tüyleri yok etmek adına bu şekilde kötü bir izlenim yaratması ise prestij kaybından başka bir şey değildir.

Epila Sprey yorumları şimdilik bu şekilde internet üzerinden yapılan yorumlarla beraber satışlarına devam ediyor. Tüketicilerin günümüzde artık her şekilde bilinçlendiğini ve birbirleri arasında yaptıkları bilgi alışverişi sebebiyle de pek çok ürün hakkında artık kullanım ve yan etkileri de dâhil olmak üzere birçok tecrübeye sahip oldukları ortadadır. Bu yüzden herhangi bir ürünün kullanılmadan önce internette yapılan yorumlarına bakılması bir anlamda önemli olabilir. Bilmediğiniz bir ürünü kullanmak gibi bir hataya hiçbir tüketici düşmemelidir. Epila Sprey Hakkında Yorumlar genel olarak bu şekildedir.

15 Kişi Yorum Yaptı “Epila Sprey Yorumları

 1. nevzat saygı 22 Kasım 2017

  belki 12 kutu oldu kullanalı gerçekten çok memnun kaldığım bir ürün ağda nedir hiç bilmem ama gerçekten tüyler hem seyredi hemde cok daha geç uzuyor number one epila


 2. kaan atmaca 15 Ekim 2017

  bu ürünü bulana kadar bir çok ürün denedim ve hep param çöpe gitti ama bu ürün gerçekten mükemmel ötesi kullandıktan sonra tüyler hem geç uzuyor hemde eskisi gibi sık çıkmıyor. Tavsiye ederim


 3. Zeynep 28 Mayıs 2017

  Bugun denedim gercekten agda etkisi gosteriyor 3 5dakikada bebek teni gibi.


 4. Su 23 Mayıs 2017

  Merhaba ben üründen almak istiyorum ama bu ürün kılları kökündenmi döküyor yoksa diğer markalar gibi jilet gibi mi döküyor bilgilendirirseniz sevinirim.


 5. Nimet 31 Mart 2017

  Tüyleri köklerinden mi alıyor yoksa jilet gibi oluyor bide bu konuda aydınlatsanız ne iyi olur


 6. ali 29 Mart 2017

  epila kullanıldıgında tüylerde azalma olur mu


 7. RUKİYE 20 Kasım 2016

  bir kaç aydır kullanıyorum tüyleri gerçekten azaltıyo ve vücutta tahriş yapmıyor.tavsiye ederim pişman olmazsınız


 8. ESRA 11 Temmuz 2016

  SPREY VE DEODORANT VAR İKİSİDE AYNI İŞİMİ YAPIYOR YOKSA BİRİNİ ÖNCE DİĞERİNİDE SONRASINDAMI KULLANILIYOR BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ


  • admin 27 Temmuz 2016

   Sprey ve deodorant farklı ürünlerdir. Epila Set almışsanız ilk olarak epila sprey ardından epilasyon sprey kullanıyorsunuz. Ama sadece epila deodorant almışsanız sadece bu ürünü kullanıyorsunuz.


 9. seda 30 Nisan 2016

  ürünü kullanmaya başladığımda ilk başlarda kokudan duramadım sonra güzelcene yıkadığımda beni şaşırtı adaya gerek kalmadı bayanların kullanmasını tavsiye ederim.


  • Peruza 22 Temmuz 2016

   Tüy dökücüler kolay oluyo ama sonradan jilet gibi çıkarıyor weet inkilerde öyle epila nasıl


 10. ayca 22 Aralık 2015

  Çevremde bir kaç arkadaşım kullandı bende kullanmayi düşünüyorum ama tenim biraz hassas acaba bir problem yaşar miyim


 11. Semih 2 Eylül 2015

  mrb ben ürününüzden çok memnun kaldım şimdiye kadar kullandığım en iyi tüy dökücü tüylerim eskisi gibi kısa bir sürede uzamıyor hatta kesin çözüm inşallah böyle devam eder tşk


 12. Aycan 30 Ağustos 2015

  çok etkili bir ürün gerçekten ben daha öne eczaneden veet markalı tüy dökücü aldım ve bikini bölgesinde çok fazla yanmalar ve tahrişe neden oluyodu ama bu ürün 2-3 dk da tüm tüyleri döküp ne kızarmaya neden oldu ne de bir tahriş oluşturdu teşekkürlerSen de Yorumla!

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat