Epila Sprey

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
epila sprey banner
epila sprey fiyatları

Tüy Dökücü Sprey

Kişileri rahatsız eden tüylerden korunmak için uygulanan yöntemlerin başında gelen tüy dökücü spreylerin kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Her bölgede kullanımının yapılması istenmeyen cilt rahatsızlıklarına sebep olabilmektedir.
Tüy dökücü sprey kullanırken dikkat edilmesi gereken durumları sizler için sıraladık;

• Ciltte daha etkili olabilmesi için uygulanacak bölgenin temiz olması gerekmektedir. Cilde temas ettirmeden önce kullanacağınız alanı temizleyin.
• İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler, tüy dökücü spreyi kullanmadan önce uygun bir biçimde çalkalanarak dik açı ile sıkılmalıdır.
epila-sprey-tuyleri-dokuyor-mu• Spreyi sıktıktan sonra uyguladığınız bölgede kısa süreli bir masaj yapmanız gerekecektir.
• Bu spreylerin kullanıldıktan sonra en fazla 5 dakikalık bir süre bekletip sonrasında tüyleri kontrol etmeniz daha uygun olacaktır.
• Tüylerin zayıflamaya başladığını hissettiğiniz anda ve istenmeyen tüyler artık kolaylıkla çekilebilir hale gelmişse ılık su ile yıkayabilirsiniz.
• Bu spreylerin daha çok etkili olacağını düşünerek 5 dakikadan fazla uyguladığınız bölgede bekletmeniz uygun değildir. Farklı alerjik durumlara sebep olabilir ve cilt problemlerini de beraberinde getirebilir.
• Temizlik yaptığınız bölgede cildin kurumasına sebep olacak sabun kullanımından kaçınınız. Cildin yumuşak kalması önemli olduğu için ılık su ve cildi kurutmayan bir sabunun kullanılmasıyla beraber daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
Tüy dökücü sprey kullanımı kullanımı günümüzde oldukça revaçta olduğu için uygulanacak bölgelerinde kesin olarak doğru bilinmesi gerekir. Farklı bölgelerde uyguladıktan sonra uzun süre kızarıklıklar ve ağrılar ile baş başa kalabileceğiniz unutmayın. Tüy dökücü spreyler kol, bacak, bikini bölgesi ve koltuk altı gibi bölgelerde kullanılabilir. Kullanımının kesinlikle yapılmaması gereken bölgeler ise; yüz, kulak, burun içi ve baş derisidir. Ayrıca göğüs ucu için de kesinlikle kullanılmaması gerekir. Yine de istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanacağınız bölgeler ile ilgili şüpheleriniz bulunuyorsa, küçük bir alerji testi yaptırabilir ve ürünü çok küçük bir miktarda sürüp bekleyebilirsiniz. Herhangi bir kızarıklık ya da kaşıntı görülmediği sürece rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kadınların ve erkeklerin daha güzel ve bakımlı görünmelerini sağlayan tüy dökücü ürünlerin kullanımı artık çok kolay ve rahatlıkla tavsiye edilebiliyor. Ayrıca Tüy Dökücü Sprey artık herkesin kullanabileceği şekillerde tasarlanmaktadır.


Sen de Yorumla!

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat